רועי רצון

“זהר היקר, תודה על תקופה מבורכת מעשירה חיים ומודעות. תודה על ההכוונה והסבלנות, היכולת להכיל והנכונות לזרום ולשתף פעולה עם כל עניין שיעלה. למדתי הרבה מהתקופה אתך, עזרת לי מאוד להבין ולראות בגלוי מה באמת חשוב עבורי מעבר לתזונה, איך על ידי התמקדות והוספה של מה שבריא לי, הגוף כבר דוחה מעצמו את מה שלא 

דני דיאמנטשטיין

“בעקבות הקורס ההרגשה הפיזית שלי הרבה יותר טובה. אני אוכל בצורה מאוזנת הכוללת ירוקים, דגנים מלאים, ופחות בשר. אני אוכל מתוך מודעות. זהר מרצה קבוצתי נהדר.”

אושרה הד-סיני

“בעקבות הקורס חלו שינויים רבים ושונים בחיי, גם בתחום המשפחתי וגם בתחום הספורטיבי שכעת הולך ומקבל יותר מקום בחיי ובחיים של הבנים שלי, דבר שמרגש אותי באופן בל יתואר. התזונה שלי החלה להשתנות מאוד בכל השלבים: קניות, הכנה, וההתארגנות. תרמו לי ההתמקדויות בנושאים ובעבודה עליהם כולל הלמידה על יתרונות תזונתיים. זהר יועץ מאוד מנוסה שיכולתו 

א. א. אמנית

“הבנתי שאין דרך אחת שנכונה לכולם. התחלתי לנסות לחיות לא בגישה של שחור ולבן. הכנסתי לחיי יותר סלטים, ירוקים, פירות, והקפדה על קריאת תוויות של מוצרים. זהר אדם עם ידע נרחב. הוא לא קיצוני מדי אלא פתוח. נראה שהוא שמע וראה כבר הכל.”

אילת סלע

“אני מרגישה קלילות, חיוניות, והרבה יותר אנרגיה. אני מרגישה טוב עם עצמי, עם המראה החיצוני. התחלתי לאכול אורגני, לבשל יותר, ולצרוך יותר ירקות ופירות. אני פחות זקוקה לבשר ודברי חלב. זהר יועץ טוב מאוד ומנחה מעניין. השיעורים הועברו בקלילות עם הרבה דוגמאות מעשיות. רכשתי הרבה ידע והצלחתי ליישם תוך כדי הקורס.”

חגית נחמן

“חזרתי לספורט, אני אוכלת יותר עלים ירוקים, ואני נותנת יתר תשומת לב ביום יום לאכילה בריאה יותר. חוויתי שינוי מתפיסה מוקדמת שהייתה לי לגבי אוכל בריא – גיליתי שגם אוכל בריא יכול להיות טעים. זהר בעל ידע נרחב ביותר ומעביר את הדברים בקצב ובצעדים ברי יישום. הוא מתחבר לקבוצה, מעניין, חברותי, ואמפתי.”

דנה בן דוד

“התחלתי לבשל יותר, לאכול הרבה עלים ירוקים, להיות הרבה יותר מודעת לאוכל בריא. התקפי האכילה פחתו ואיתם רגשי האשמה. נהניתי מתרגילים כגון ניסוי ארוחת הבוקר, מהמפגש אודות אכילה רגשית, ומנושא המזון המשני והמזון הראשוני. זהר בעל שליחות עם הבנה מעמיקה, אמפתיה, ויכולת התחברות לאנשים.”

שירן גוטמן

“כל התזונה שלי השתנתה לגמרי לחיוב. הבולמוסים שלי קטנו, וגם כשיש, הם מוגבלים יותר. ירדתי 3-4 ק”ג ששיפרו את ההרגשה והתחלתי קשר זוגי רומנטי. תרגילים שעשינו עזרו לי לגלות אלו תחומים בחיים הזנחתי. אני מאוד מרוצה. למדתי הרבה דברים שבכל העיסוק שלי בתזונה בעבר לא ידעתי.”

יוכי מור

“בעקבות הקורס התחלתי לאכול יותר בריא וישנם ימים שלמים בהם נכנס לגופי רק אוכל בריא. נחשפתי לסוגי תזונה מגוונים. בהחלט עשיתי שינוי ועני מקווה שהוא יחזיק מעמד.”

יוסי רג’ואן

“מאז תחילת הקורס אני מרגיש אנרגטי יותר, קל יותר, אני יותר מקשיב לגוף. נהניתי מהשיתופים, ההתמקדות ב”מה חדש וטוב,” ומנושא האכילה הרגשית. זהר יועץ חדשני החושב מחוץ לקופסא.”

ו. ט.

“במהלך הקורס ירדתי כארבעה קילוגרמים והתחלתי לשים לב למה שאני אוכלת. כשאני אוכלת דברים לא רצויים, אני עושה זאת במודע וכמעט ללא ייסורי מצפון. הכרתי מזונות חדשים ועלים ירוקים נכנסו אל התפריט שלי. אני היום על המסלול בו אני יכולה לוותר על מאכלים מזיקים ואף יש דברים שאני ממש כבר לא רוצה לאכול. זהר איש 

רוית שלום, צלמת

“לא ידעתי למה לצפות מהמפגש הראשון, אבל אני חייבת להודות שהאנרגיה, הדברים החדשים שלמדתי מזהר, ומה שלמדתי על עצמי עשו לי רק טוב.”

א. ק.

“כיועץ זהר שופע ידע בצד נחמדות, קסם, ואנושיות. הוא מנחה איכפתי, פתוח, משתף, קשוב, ומבין. הוא אמפטי, עם היעדר מוחלט של לחץ או שיפוטיות, ועם גמישות במתן עצות שימושיות ובריאות במצבים מגוונים. תודה על הנועם, הנדיבות, הידע, וההכלה.”

ד”ר איימי וורזסנייסקי, מרצה לפיננסים

“מאז התוכנית אני אוכלת מזון הרבה יותר בריא מאשר לפני התוכנית. אני נמשכת למזון טוב יותר. אני מבשלת יותר ואכפת לי יותר מעצמי. אני רגישה יותר לצרכים שלי ויש לי יותר כבוד כלפי עצמי. למדתי איך לגלות את הגבולות שלי ולעמוד בהם. אני עכשיו מכירה בכך ששווה להקדיש זמן ואנרגיה כדי ללמוד על מזונות אחרים 

עמנואל אנקוריני, שחקן

“מאז תחילת התוכנית עם זהר יש לי מבט יותר משועשע ופחות נוירוטי על מה בריא ומה לא. אני מרגיש חזק יותר ויותר בשליטה על הבחירות שלי. האנרגיה של זהר ונקודת ההשקפה השמחה שלו לגבי בריאות הפיקו לי הרבה תועלת. הודות לתהליך שיניתי לחיוב את השקפות הסובבים אותי לגבי בריאות, מזון, ואנרגיה, כולל ההשקפות שלי.”

רפאל פוקס, צלם

“אחרי התהליך עם זהר, מצבי הרוח שלי מאוזנים הרבה יותר. הורדתי במשקל ואני נראה טוב יותר. למדתי להכיר מה טוב עבורי ואני נהנה מיחסים טובים יותר עם בני משפחתי, עם העובדים שלי, ועם אנשים באופן כללי. זהר הוא מדריך מבין ומדהים.”

אנט גואראסי, שחקנית

“אני מרגישה כמו ברת מזל שסופר לה סוד גדול. לגלות וללמוד היו ההבטים המרגשים והתורמים ביותר עבורי בתהליך. זהר שליו, ממורכז, ומוכן להקשיב. הצלחתו נובעת מכך שגם הוא הגיע ממקום בו כל מה שהוא מלמד עכשיו היה פעם חדש עבורו.”

רוברט גרסייה, מוזיקאי

“לאחר מספר חודשים הורדתי במשקל, שיפרתי את פעולת העיכול, הרחבתי את הידע שלי במזון, רכשתי בהירות ואנרגיה של צמיחה אישית, נעשיתי פעיל יותר גופנית, וחוויתי יותר אנרגיה באופן כללי.”

קייט ג’ונס, רקדנית

“במהלך החודשיים הראשונים של התהליך הורדתי משקל אשר ניסיתי להוריד במשך שש שנים והעור שלי התנקה. התהליך עם זהר מקצועי, תומך, אוהב, ומודע.”

דבורה פרידמן, פירסומאית

“הגישה של זהר איננה מפחידה, היא קלה. זה לא משטר צבאי. אני כבר לא רוצה ולא יכולה לרדת על מזונות שמזיקים לי. בלי שהקדשתי לכך מחשבה הורדתי במשקל והבגדים הישנים שלי שוב עולים עליי. מצב הרוח שלי הרבה יותר יציב ואכפת לי מהאיברים שלי, הדם שלי, והמעיים שלי ואיך להמשיך לגרום להם להרגיש טוב. התהליך 

רוזאן סיפאריק, שחקנית

“השיער, העור, והציפורניים שלי השתפרו. כאבי המחזור והפריחות ההורמונליות נעלמו. זהר עזר לי לשפר את כישוריי במערכות יחסים; למדתי לא להיות דוגמטית בקשר לאוכל או בקשר לאהבה. זהר יודע להקשיב ולהזכיר בשלווה וללא שיפוט שאתה בנתיב הנכון עבורך. הוא המדריך המושלם למסע ויודע להביא בהירות מדהימה לתגליותי. התהליך עם זהר שינה את חיי.”

מייקל קרמר, שחקן וסטנדאפיסט

“מאז הפגישות עם זהר אני חווה יותר אושר, הנשימה והזיכרון שלי השתפרו, נעשתי מאורגן, וההופעות שלי נעשו יותר אקספרסיביות. זהר הוא בעל ידע, איכפתי, מצחיק (חשוב לבריאות טובה), נבון, וקשוב לצרכיי. הוא מעורר השראה, הוגן, ויצר עבורי סביבה בטוחה.”

שי רייטר

“מאז תחילת המפגשים עם זהר יש לי הבנה רחבה בסוגי המזונות הרבים שלא הייתי “נגיש” אליהם קודם לכן. יש לי רגישות ומודעות גבוהה יותר לגבי מה הגוף צריך ומה טוב עבורו. הפסקתי עם צריכת קפאין וסוכרזית ואני ניזון יותר על ידי מזונות טבעיים לא מעובדים. נהניתי מהשיחות היותר “פסיכולוגיסטיות” בנושאים של מזון ראשוני. תרמו לי 

ל. ב.

“התהליך עם זהר עזר לי בבלימת התשוקה האינסופית לאוכל ומעבר לארוחות מסודרות ומוגדרות. חזרתי לפעילות גופנית של הליכה ושחיה ואני בוחרת את המזון שלי ולא אוכלת מכל הבא ליד, ללא חשש מפני תחושת רעב כפי שהיה לי בעבר. זהר איש מבריק, עירני, מלא כרימון בסיפורי חיים מעניינים ומלמדים שמעניקים תבלין לחומר שנלמד. הוא מאמין במה 

א. ק.

“מאז תחילת המפגשים עם זהר חוויתי המון שינויים חיוביים בבריאותי ואורח חיי. קיבלתי תובנות ומבט חדש על הנפש שלי ועל הגוף שלי ואומץ להסתכל ולנתח תהליכים בחשיבה שלי על אוכל ועל החיים. המבט מזווית הראייה של זהר יכול היה לשקף לי דברים בחדות ובכנות, דבר שמאוד חסר לי ביומיום. נהניתי משינויים כגון הפחתה בכמות הקפה, 

ס. ב., מעצבת גרפית

“מאז תחילת המפגשים עם זהר חוויתי שינוי כמעט מוחלט של הרגלי אכילה וצריכת מזון. רזיתי, בטחוני העצמי עלה, ואני הרבה יותר אופטימית וסלחנית כלפי עצמי. תוך כדי השיחות עם זהר הבנתי איך השינוי באוכל תורם לי ומשנה אותי. זהר עדין, מתחשב, רגיש, קשוב, ומסתנכרן עם האדם שבא אליו לטיפול. שום דבר אינו “אסור.” הכל מאוד 

אלכסנדרה בן שמול

“נהנתי מהדרך בה זהר עזר לי להבין עוד דברים על עצמי ולהיזכר בדברים ששכחתי ושכל כך חשובים, כמו אכילת ירוקים. תרגיל הלעיסה היה קריטי בעיניי והביא אותי להסתכלות על איך אוכלים ופחות על מה. כיועץ בריאות, זהר הוא יועץ לחיים. הוא מסתכל על כל האספקטים בחייו של האדם ולכן נותן תמונה כוללת יותר מאשר חוקים 

רחלי אמיר

“אספקטים מהמפגשים עם זהר שתרמו לי: המידע על המזון והיכן לרכוש אותו, השילוב בין מזון ראשוני למזון משני, ההתאמה למה שהייתי צריכה באופן אישי מבחינת מסגרת, תשומת לב, וקצב, החקירה של השפעותיו של המזון עלי, ומודעות בהקשר של זוגיות. זהר משלב בין המון ידע על צורות ואפשרויות של תזונה ומתאים אותן באופן אישי לצרכים הספציפיים. 

אריאל כהן

“לפני המפגשים עם זהר הייתי אוכל המון זבל ולא הייתי מודע לכך. לא הבנתי כמה זבל הכנסתי לגוף כל החיים. בנוסף הייתי מעמיס כמויות גדולות של אוכל ולא יודע מתי לעצור את האכילה. בעקבות המפגשים עם זהר המודעות שלי השתנתה וכתוצא מכך התזונה שלי השתפרה. הגוף שלי מגיב טוב ונעלמו הסימפטומים של צרבות שהיו לי. 

הילה סופר

“מאז תחילת המפגשים עם זהר אני חשה איזון ויש בי מודעות גוברת לגוף ולצרכיו, לדברים בהם אני בוחרת להזין אותו לעומת כאלה שאני מוותרת עליהם. כיום מערכת העיכול שלי עובדת בצורה סדירה יותר. אני יותר ממוקדת, כמעט ולא צורכת ג’אנק פוד, מתרגלת יותר פעילות גופנית, ומניבה הנאה מהגוף. דרך המפגשים גיליתי את הקישור בין הגוף 

אילנה ברכה

“בעקבות המפגשים עם זהר נעלמו לי הכאבים שחשתי בקיבה וירדתי במשקל. המודעות שלי לתזונה ובריאות גדלה וגיליתי עולם שלם של דגנים וקטניות. מיום שהכנסתי לתפריט שלי את העלים הירוקים חל שינוי עצום בהרגשתי. הפחתתי משמעותית את צריכת הבשר ואני מרגישה קלילה וחווה פחות עצירויות ויותר אנרגטיות. זהר מקצועי ביותר, נעים, וכייפי.”

אטי פרנק

“מאז תחילת המפגשים עם זהר לחץ הדם שלי ירד, חל שיפור ברמת האנרגיה שלי (איפשר לי לטפל בדירה – סידור וצביעה), והגירודים בעור מהם סבלתי פסקו. אני אוכלת הרבה יותר נכון – הרבה ירקות, הרבה אורגני, הרבה פחות מתוקים מעובדים, מכינה יותר סלטים. אירגנתי את המטבח בצורה נוחה עם דגנים מלאים בצנצנות. אני מקפידה יותר 

כ. צ.

“השינוי הגדול ביותר באמצעות העבודה עם זהר היה ירידה במשקל לא על ידי דיאטה אלא בשינוי הרגלי אכילה וחיבור לתזונה טבעית שאינה מבוססת על איסורים (מה אסור לאכול), אלא דווקא מה מותר, בריא, טעים, ומשביע. השינוי בהרגלי התזונה שלי השפיע גם על כל המשפחה, שינוי בעל ערך מאוד חשוב עבורי. המפגשים עם זהר העניקו לי 

ד”ר חן הופמן

“בעקבות המפגשים עם זהר אני כבר לא מכור לשוקולד ולגלידה ויש בי את היכולת לאכול אותם להנאתי מדי פעם. אני אוכל ירקות ופירות טבעיים, חושב על מה שאני אוכל, וירדתי חמישה קילוגרמים. העבודה עם זהר עזרה לי להבין את התהליכים של הבריאות הטבעית ואת מהות המזון. נהנתי מכל המפגשים, מהסיור בחנות הטבע, ומתרגיל מעגל החיים. 

שחר קמחי

“זהר הינו יועץ היכול לחבר את כל הרבדים בחיים, מבחוץ ומבפנים ולגרום לאנשים לעשות שינויים משמעותיים לטובתם בלי לעורר התנגדות ואולי אף להפך – לעורר רצון ואהבה לעצמך ולגופך. המפגשים עם זהר איפשרו לי לראות באופן בהיר וחד יותר את הדברים המזיקים בהרגלים ישנים והעניקו לי את היכולת לשנותם ללא התנגדות. המפגשים הללו הם מתנה 

ענת בילו

“המפגשים עם זהר העניקו לי הרבה מידע והפרדה בין טפל לעיקר. זהו ידע רב שלא הייתי מקבלת ממקום אחר בכל כך מעט זמן. נהניתי מהדברים החדשים שזהר גילה לי ומהשיחות על הקשר שבין החיים שלי לתזונה שלי.”

חנה אשורי, אמנית

בעקבות הקורס אני מרגישה קצת יותר קלה, ממעטת לאכול בלילה כפי שהייתי רגילה לעשות, הפחתתי מעט בעישון, ואני מנסה ללכת לישון מוקדם יותר. תרמו לי השהות במטבח של זהר וההסתכלות על המכשירים ותהליכי העבודה. נהנתי מתרגיל הלעיסה ומהאוכל. זהר מעולה, נדיב, שופע, פתוח ופותח, לא סוגר.”

נועה הימן Ph.D. מדריכה מוסמכת ללימודי השיטה הטבעית. בעלת תואר דוקטור בגנטיקה התנהגותית

“בעקבות הקורס התרחבו אפשרויות האכילה שלי. אוכל בריאותי זה עולם ומלואו ולא כמה מוצרים עליהם התבססתי עד כה. דרך לימוד של לעיסה איטית למדתי לקחת הכל יותר לאט ולהעריך את הרגע, לא לעשות את הכל מהר בדרך לאנשהו. עכשיו יותר מתמיד מרגישה יותר בטחון לעמוד מול אנשים שעבורם אוכל בריא זה “מוזר.” נהנתי מהמידע האינפורמטיבי 

אפרת קלמר

“שינויים חיוביים שחוויתי כללו הוספת דברים חדשים וגיוון לתפריט, יותר בישול בבית, הזמנת ירקות אורגניים ישירות מחקלאי, והתקנת מטהר מים. הנושא של מזון ראשוני לעומת מזון משני וההבנה שהם קשורים ותלויים האחד בשני היה מחדש מאוד והוסיף נופך חשוב בעיני. המידע אודות העלים הירוקים, ההנבטות, סוכר, ודגנים היה מחדש ומעניין. ניסוי ארוחת הבוקר היה מרענן 

אורית פס, פסיכולוגית

“מאז הקורס אני אוכלת הרבה יותר ירקות אורגניים, צמצמתי את צריכת המתוק, הוספתי שתיית מיצים ירוקים, ודברים נוספים צפויים בעתיד. תרמו לי הטיפים, ההדגמות, הרעיונות שהביאו המשתתפים, והידע על מוצרים איכותיים שונים. זהר מעורר השראה, בעל יכולת נתינה, ומסור לנושא.”

לאה קלו

“אני מרגישה יותר טוב באופן כללי, בריאה יותר. אני חושבת יותר על עצמי, על הצרכים שלי. הבנתי שמזון ראשוני, כגון פעילות גופנית, מערכות יחסים, קריירה, ורוחניות, חשוב יותר מאשר מזון משני. זוהי תובנה קשה וחשובה עבורי. המפגשים תרמו לי בזכות זרימת המידע, המפגש עם ידע חדש, הניסויים החוויתיים שזהר ביקש שנעשה, והמפגש החברתי עם אנשים 

לאה ארטנשטיין, רפלקסולוגית

“מאז תחילת הקורס חוויתי שינויים מרשימים בהחלט. גיליתי שאני סובלת מתופעות של חומציות גבוהה והפחתתי או העלמתי לגמרי את הגורמים לחומציות. מאז אני אוכלת בהתאם והרבה מאוד שיפורים התרחשו בהרגשתי הפיסית וגם מעבר לה. הדברים שתרמו לי רבות במפגשים כללו את רוח הדברים שמאפשרת חקירה עצמית והתאמה אישית, את הקבוצה עצמה שהייתה מאוד נעימה, ואת 

ד”ר דוד בר, ביולוג

“זהר הוא הרבה יותר מיועץ בריאות. אפילו ממרומי גילי הגבוה, זהר עבורי הוא יועץ לחיים טובים, ובנוסף – יועץ בריאות מעולה. בעקבות התכנית עם זהר הורדתי מספר קילוגרמים מיותרים – הבגדים מתאימים יותר. הוצאתי כמעט לחלוטין מהתפריט בשר, חלב, סוכר, נס קפה, גלידה, ועוגיות. אני פחות מתלבט בבחירת המזון המתאים לי ואוכל פחות. נעשיתי רגוע 

אלונה ברמן, יועצת ארגונית

“העיכול שלי השתפר. אני צורכת הרבה יותר ירקות טריים ומאודים ושמה דגש על ירוקים בשייקים ובכלל. נהנתי מהידע, השיחה, ומהתקצירים והמידע בדוא”ל. זהר מקסים, ידען, פתוח, ובעל ניסיון.”

יעל בן יעקב, רופאת ילדים

“אני מבשלת הרבה יותר בבית, גם עם בעלי. הרבה יותר קטניות, אורז מלא, וקינואה. פחות סוכר, בשר, ומטוגן. פחות מסעדות ואם מסעדה אז המסעדה האורגנית באילת. החשיבה נעשתה יותר חיובית. המהלך המדורג של המפגשים תרם מאוד. יש תחושה שדברים נבנים בהדרגה. נהניתי מהשיתופים עם יתר המשתתפים, מהחברה הנעימה, ומהלמידה במפגשים שהובילה ליישום בבית. הרבה מההנחיה 

יפעת שוהם, עובדת סוציאלית

“הוספתי לתפריט דברים שלא האמנתי שאי פעם אצרוך: כרוב, נבטוטים, פטרוזיליה, שייקים ירוקים, ועוד. התחלתי לבשל יותר. צורכת לחם מדגנים מלאים בלבד. משתמשת פחות במיקרוגל; קניתי מחבת-ווק איכותית. יותר מחשבות על חיים בריאים ונוחים גם בדברים שאינם קשורים בתזונה: בגדים, פנאי, ועוד. המשימות השבועיות והדיון עליהם בדוא”ל ובסבב השיתופים במפגשים תרמו לי מאוד. כמו כן 

מירי ארגמן וולמרק

“תודה רבה איש יקר, חייבת לך המון תודות על חיבור מצוין שלי מאז הלמידה אתך למזון בריאותי. חוגגת יומולדת 55 ודבר מהמספר הזה לא ניכר עליי ועל גופי.”

עדי לוי צולקמן, דיאטנית קלינית ואינטגרטיבית

“מאז תחילת הקורס עם זהר צריכת העלים הירוקים גדלה בהרבה באמצעות שייקים ובסלטים. התחלתי להנביט דגנים וקטניות. יש לי פחות ליחה. נכנסה לחיי יותר שמחה והתלהבות. נהנתי מהטעימות, החוויות, השיתופים, והידע. זהר אמין, יסודי, אמיתי, ומעורר אמון והשראה. היה כיף ואני מאוד שמחה שהייתי חלק מהקורס הזה. חבל שנגמר.”

נועה דורון דוידסון, מורה ליוגה ומדיטציה

“הצורך בסוכר ובפחמימות ירד והתמתן מאוד. צריכת המזונות הבריאים הפכה להיות באופן שוטף. גם כשיש “נפילות,” הן מודעות וניתן לתקן אותן ביתר קלות. שתיית המים מרובה יותר וכמות הקפה ירדה משתי כוסות ביום לבערך כוס ביומיים. המשפחה משתתפת באורח חיים זה. אספקטים רבים של המפגשים תרמו לי רבות, כגון: מידע על מזונות שונים, הנושא האורגני, 

כרמית חיות, יועצת עסקית בתחום האקולוגיה

“קצרה היריעה מלתאר את השינויים החיוביים בבריאותי ובאורח חיי, לא רק עבור עצמי אלא גם עבור משפחתי. השינוי בהרגלי התזונה שיפר את הרגשתי הכללית. כאבי הגב פחתו מאוד, דבר שאולי קשור למהלכים נוספים שעשיתי. הדבר הבולט ביותר הוא היותו של זהר בלתי פאנטי בעליל. הוא מדגיש את השונות בין אדם לאדם, מציג את התאוריות השונות, 

רחלי אטיאס, סטודנטית למנהל עסקים

“בעקבות הקורס עם זהר התחלתי לשים לב לאוכל בריא והרכבים תזונתיים, דבר שלא עשיתי לפני כן. כעת יש לי יותר ביטחון עצמי, אני מרגישה שהדברים נמצאים יותר בשליטתי, ויש לי את היכולת ללמוד עם ריכוז טוב יותר. זהר הינו יועץ בעל ידע רב ומנחה מעולה. הנוכחות של יתר המשתתפים תרמה לי המון מבחינת מודעות, לבריאותי