חזרה לראשי

שיעורי צ’י קונג עם זהר וילסון

צ’י קונג למתחילים, סקרנים, בעלי וחסרי ניסיון, כאלו המרגישים נפלא עם גופם וכאלו המרגישים מאותגרים אתו או החושבים שיש להם שתי ידיים שמאליות (מוזמנים לגלות שדווקא יש לכם יכולות שעד כה הסתתרו להן). כולנו מוזמנים.

בימי שלישי מ-8:30 עד 9:30 בבוקר אצלי על הדשא בחצר בפרדס חנה

ביום שני 22.6.20 יתקיים שיעור חד פעמי של שעה ב-16:00 בגן מאיר בת”א

צ’י קונג הוא החלק התנועתי של הרפואה הסינית. עבודת עומק של נשימות ומדיטציה בתנועה. תרגול אטי המפתח יכולות של הקשבה והתבוננות. התרגול מפתח את כלל מערכות הגוף: יציבה, שלד, מסת שריר, איברים פנימיים, עיכול, מערכות ההובלה וחילוף החומרים (דם, לימפה, מערכת העצבים), המרידיאנים (רשת מסועפת של ערוצי אנרגיה), וזרימת הצ’י – אנרגיית החיים
ימי שלישי מ-8:30 עד 9:30 בבוקר אצלי על הדשא בחצר בפרדס חנה
למגיעים בפעם הראשונה יש לתאם איתי בשיחת טלפון או בווטסאפ:  054-5248818
מחיר לשיעור 40 שח
אפשר לשלם במזומן או בביט/פפר/פייבוקס ל: 054-5248818
 
זהו תרגול רך ועם זאת מעמיק. אין כל צורך בניסיון קודם כדי להשתתף בתרגול
 
אודות המנחה זהר צמח וילסון
מורה ויועץ בגישת התזונה האינטגרטיבית. מייסד המרכז ההוליסטי הראשון בניו יורק בו שולבו יחדיו תזונה, בריאות הגוף, תנועה, ורוחניות. מנחה ומרצה בתחום הבריאות והתזונה בארץ ובעולם. לימד והדריך במכון לתזונה אינטגרטיבית בארה”ב. יועץ בריאות הוליסטית מוסמך על ידי ה-American Association for Drugless Practitioners. חבר באגודת הכבוד הלאומית האמריקאית בפסיכולוגיה Psi Chi. בוגר תכנית ההכשרה בשיטת האקומי לפסיכותרפיה חווייתית. מדריך צ’י קונג מוסמך. יועץ הבריאות והתזונה בסדרת הטלוויזיה “לסדר את הראש” בערוץ 2.מגיש מגזין הרדיו תחושת בטן על תזונה ומה שמעבר. העורך המדעי וכותב ההקדמה של הספר תזונה אינטגרטיבית. מוביל סדנאות צום מיצים.
.